| unknow91 a întrebat:

Stie cineva sa resofteze un LG KF510?

Răspuns Câştigător
| PuTTy a răspuns:

Prietene nu poti sa il resoftezi tu manual incearca si du-te la service Gsm si te va costa 45-50 de lei depinde de reprezentanta. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin bafta happy

1 răspuns:
| unknow91 explică (pentru PuTTy):

Msk ..nu era vb de bani cat costa...dar cineva mi-a spus ca se poate resofta manual de pers care are tlf...cu un singur program descarcat gratis de pe net..si de asta eram curios, doar sa ma conving,, oricum mersi multwinking