| danyboy2000 a întrebat:

Cine stie sa resofteze (bootloader) samsung omnia i900, am incercat sa fac update la win 6.5, s-a blocat la 13% si nu se mai deschide. mersi

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pe youtube//google nu gasesti nimic? si da mai multe detalii, ca e ciudat cum de s-a blocat, nu ai facut tu ceva?

| danyboy2000 explică (pentru sltlp):

Nu am ce sa gasesc pe google, trebuie instalat sistemul de boot se poate instala cu ( JTAG ) si nu am aparatul asta, ma gandeam poate are careva. mersi