| OmObisnuit a întrebat:

Stie cineva unde gasesc driverele de la TP-LINK modelul WR841N?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Asta e un router. ce drivere? oricum, aici ai pagina fabricantului :
http://www.tp-link.com/en/download/TL-WR841N.html

Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti trebuie driver, doar cunostinte de specialitate.
N-are nimic cu windows, functioneaza cu orice SO, la care nu se folosesc drivere (Linux, Mac etc).

Citeste-i prospectul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este router care il bagi in priza, da? Ai laptop sau pc? Asta vreau sa stiu si incarcam sa il conectam daca nu te poti conecta.

| dannyel86 a răspuns:

Router-ul nu are nevoie de drivere, dar trebuie configurat cu ajutorul unui pc sau laptop. Odata alese setarile corecte si configurate dupa instructiunile de la producator/furnizor de internet, router-ul isi face treaba.

| K0sti a răspuns:

Cand o sa apara drivere pentru router, pe tine te anuntam primul!