| BubblesDoubleS a întrebat:

Of doamne, unde gasesc Driverele pentru componentele unitatatii model:
Asus CRW-5232AX. Adica am cautat pe site-ul oficial si m-am pierdut. Stiu ca trebuia sa scriu undeva modelul si-mi apareau driverele thinking
Link please >:".
Datoare cu o funda.
Multam anticipat!

Răspuns Câştigător
| Toni96 a răspuns:

Http://www.3dpchip.com/3dpchip/index_eng.html Intra aici si descarca programul asta. Il instalezi si cand intri in el apar toate driverele calculatorului, si pentru fiecare driver apare download. Cand dai download iti deschide o pagina de net de unde alegi ce windows folosesti. Restul face programul, gaseste driverul si il descarca, tu trebuie doar sa ai programul si sa alegi windows-ul. Bafta!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ce ai scris tu este denumirea unitatii optice: http://www.okazii.ro/......-a63501683 Unitatea este recunoscuta automat de Windows nu trebuie drivere. Daca vorbesti de unitatea de computer da-ne denumirea corecta ca sa te putem ajuta.