Întrebare recomandată | Tonghioiu_Teo_1998 a întrebat:

Stie cineva vreun magazin de componente electronice in Bucuresti? Fac acasa diferite mini proiecte legate de robotica si pana acum am cumparat de pe ebay ce imi trebuia. Deci stiti vreunul la preturi rezonabile care sa aiba componente de tipul asta? (am pus intrebarea pentru ca acum caut niste sarma de cupru si alte mici componente metalice)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sunt o sumedenie pe strada Maica Domnului, în cartierul Tei (sector 2). Mi se pare că trece tramvaiul 16 pe acolo.

2 răspunsuri:
| tpubest a răspuns:

Da exact pe strada Maica Domnului, în cartierul Tei (sector 2). Acolo sunt cele mai multe.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Ai putea sa comanzi de pe mivarom.ro sau de pe robofun.ro.