| XtremeX a întrebat:

Salut, ce magazin de componente electronice cum ar fi trafo, sarma de bobinaj, circuite integrate audio, difuzoare etc stiti in Oradea si pe ce strada in ce zona. Apreciez, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Vezi langa Parcul 1 Decembrie (cum mergi spre Centru) e un magazin "Dioda", si ei ar trebui sa aiba asa ceva sau pe linia de tramvai din Centru catre Biserica Emanuel, dupa ASCO, este un magazin bagat la demisol si acolo, parca am vazut asa ceva. Acolo mai poti intreba ca iti mai zic si ei. Numai bine!

1 răspuns:
| XtremeX explică:

Multumesc Caro34, mi-ai fost de mare ajutor, e stresant ca de fieare data cand ai nevoie de ceva sa comanzi la mivarom etc.