| printesagumita12 a întrebat:

Stiți cumva cum puteți sterge un cont de Youtube? Eu nu îmi mai stiu parola iar contul a fost făcut in urma cu 2-3 ani. Chiar vreau sa stiu.(scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| ZIAS a răspuns:

Pentru a sterge contul de YouTube trebuie sa iti stergi contul de gmail si automat se sterge si contul de YouTube.
Pasul 1
. conectaţi-vă la contul Gmail;
Pasul2
2. faceţi clic pe poza de la gmail in partea dreapta sus. Apesi Cont Google. Dupa derulezi in jos si apesi pe Ajutor sau Help in engleza in prtea stanga jos.
FUNDA?