| lovet1coolgirl a întrebat:

Cand mi-am facut cont pe facebook mi s-a facut cont si pe un site,, are you interesed?" si ma enerveaza foarte tare cand imi vin mailurile va rog spuneti-mi cum imi pot sterge contul de pe acel site.(Scuze pentru categorie)

3 răspunsuri:
| dulceatalui a răspuns:

Intra la setarile contului ( sagetuta aia de langa Acasa) iar in staanga vei gasi o lista : General, Notificari Aplicatii etc... Da click pe aplicatii cauta in lista :"are you interested?" si da click pe x-ul de la capatu randului cu numele aplicatiei! sper ca te-am ajutat tongue Fundita?

| babanelu a răspuns:

Poti sa le pui in spam. dai click pe un mail... si dupa aia dai click acolo pe spam (unde e si delete!) sper ca ti'am fost de folos

| tpuforyou a răspuns:

Intra la setarile contului ( sagetuta aia de langa Acasa) iar in staanga vei gasi o lista : General, Notificari Aplicatii etc... Da click pe aplicatii cauta in lista :"are you interested?" si da click pe x-ul de la capatu randului cu numele aplicatiei...bun si daca fac asta imi va sterge contul de,, are you interesed?'',,,, spun asta deoarece mi.a venit factura la net cu 30 ron mai mare >! mersi