| DarioMe a întrebat:

Stiti de ce nu pot vizualiza programe TV pe TELEKOM TV? am achitat 5 euro dupa care, cand incerc sa vad un canal TV de sport, nu functioneaza si imi tot spune sa instalez: "Pentru a vedea acest video trebuie să instalezi plugin-ul VeriMatrix ViewRight " care e deja instalat, am dat si restart de browser si restart de calculator si tot aceiasi chestie imi apare. Stie cineva de ce? Multumesc!

2 răspunsuri:
| MephisFm a răspuns:

Suna-i pe cei de la Telecom Tv daca crezi ca ai facut totul corect dar tot nu merge.

| udrescuf a răspuns:

Suna la serviciul de relatii cu clienti ( 1234 dupa ce raspunde apaesi tastele 150 si va apela pe cineva care te va ajuta). O sa raspunda cineva si o sa-ti cerara detele pentru a-s da seama daca esti abonat la ei, dupa care te va redictiona la alt cineva care iti va spune exact care este problema.