| vladmuresan1996 a întrebat:

Am o problema cu sopcastul. La orice canal care il rulez apare acel anunt in care spune sa intru pe cool tv si sa instalez acel plugin tv si il deschid direct de pe desktop. Am facut acest lucru si nu-mi mergea aplicatia deoarece era blocata de antivirus si trebuia sa o dezinstalez. Daca stiti de unde e problema va rog sa-mi spuneti sau spuneti alte programe de vaut tv online. Funda la cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi tot ce ti se spune, de pe orice site. E mai mult ca sigur un virus. Sopcast il iei de pe pagina oficiala si daca vrei o sursa buna pentru canale tv, poti incerca Mywebtv.info. Ruleaza cu sopcast si vlc si poate fi instalat fara probleme si in pc, pentru o accesare mai usoara.

| GabiMihai08 a răspuns:

Cred ca aia e o aiureala, poate chiar un virus.