| andreyush99 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! De dimineata cand m-am trezit repede la calculator sa vad ce a facut Boca Juniors aseara! Din pacate a facut egal. Mai navighez eu ce mai navighez si dintr-o data se blocheaza paginile. folosesc google chrome. Incerc sa inchid paginile nimic a disparut si clicku de pe desktop.dau un restart aceiasi problema dupa 5 min pac iar s-a blocat. Culmea e ca acu postez din Internet Explorer si asta nu se blocheaza ..doar cand intru pe chrome. l-am instalat din nou. n-am incercat sa il dezinstalez si dupa sa il instalez iar dar o sa incerc si asa! Poate ati m-ai avut voi probleme din astea si stiti sa imi explicati si mie! funda la cine ma rezolva.

1 răspuns:
| georgiana1316 a răspuns:

Se poate ca acel calculator sa aiba o unitate de vreo 2 ani.Trebuie sa ii deschizi unitatea si sa ii stergi praful din interior. Daca nici atunci nu merge inseamna ca windowsul tau nu vede pe internetul Chrome si atunci trebuie sa-ti dezinstalezi Chrome, daca nu sa iti schimbi windowsul.