| agent003 a întrebat:

Stiti vreo programa pentru a afla parola contact skype maxthon45, multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Mergi cu cercu si mai invata sa scrii.

prfml
| prfml a răspuns:

Nu exista program (cel putin la dispozitia publicului )si sincer ma bucur, avem dreptul la intimitate, nu te supara pe mine, probabil ai vreun motiv intemeiat de vrei neaparat acea parola.

| TipulVerde a răspuns:

Urat din partea ta... mai bine apuca-te de munca decat sa incerci sa spargi parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit o

O vrei?

100 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e parola ta, atunci cei de la Skype iti permit sa trimiti recuperarea parolei prin emailul cu care te-ai inregistrat. Daca nu e parola ta atunci fi sigur ca nu te ajut sa spargi conturile altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa aflu parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google,, Skipe-programe de spart parole,,

| odrinka a răspuns:

Asi dori sa-mi sparg parola. da e amea. vreau parola aia veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este metoda garantata de 100% si fara programa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa-mi aflu parola de la skipe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu////

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu toate parolele de la skype

| Mihaiwest a răspuns:

Sinteti niste nemernici astia care se chinuie sa sparga parola cuiva...se cred si ei "hackeri" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dasi vrea