| agent003 a întrebat:

Stiti vreo programa pentru a afla parola contact skype maxthon45, multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Mergi cu cercu si mai invata sa scrii.

| TipulVerde a răspuns:

Urat din partea ta... mai bine apuca-te de munca decat sa incerci sa spargi parole

| Mihaiwest a răspuns:

Sinteti niste nemernici astia care se chinuie sa sparga parola cuiva...se cred si ei "hackeri" laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Nu exista program (cel putin la dispozitia publicului )si sincer ma bucur, avem dreptul la intimitate, nu te supara pe mine, probabil ai vreun motiv intemeiat de vrei neaparat acea parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e parola ta, atunci cei de la Skype iti permit sa trimiti recuperarea parolei prin emailul cu care te-ai inregistrat. Daca nu e parola ta atunci fi sigur ca nu te ajut sa spargi conturile altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit o

O vrei?

100 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa aflu parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google,, Skipe-programe de spart parole,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este metoda garantata de 100% si fara programa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa-mi aflu parola de la skipe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu////

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu toate parolele de la skype

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dasi vrea

| odrinka a răspuns:

Asi dori sa-mi sparg parola. da e amea. vreau parola aia veche