regis
| regis a întrebat:

Stiti vreun program free pentru editat fisiere. pdf?
Nu vreau editare text si alte "avioane", ci doar sa sterg niste sume din documente scanate.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.h33t.com/......etails.php
varianta Free o poti lua de http://www.foxitsoftware.com/pdf/editor/, dar nu stiu ce limitari are.

regis
| regis explică:

@Abh - multumesc pentru raspuns, Abh, insa varianta free nu include si editorul, acesta fiind "trial". In plus programul este o mare porcarie, stergand niste sume dintr-o factura care scanata avea 800 kB, a transformat-o intr-un fisier de 3. 8 KB!

regis
| regis explică:

Multumesc anonimule, dar programul nu e free...