| bogdi9 a întrebat:

Salut.Am scanat pc-ul cu avast cu optiune "scaneaza tot sistemul " si dupa terminare mi-a aratat ca unele fisiere nu au putut fi scanate. Ce pot sa fac, sa descarc un program sa le sterg?

Funda?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Caută pe net Microsoft Security Essentials. Downloadează iar apoi după ce o să-ţi apară tot, în partea dreaptă ai,, Opţiuni de scanare'' şi bifezi,, Complet''. La terminare, intri la,, Istoric'' şi ştergi toate elementele detectate. Şterge Avast dacă nu îţi funcţionează.

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu zic sa schimbi antivirusul cu bitfender (cred ca asa se scrie) sau cu avghappy.Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi indicat sa-ti iei alt antivirus! Poti intreba un specialist, in felul asta el iti recomand exact ce-ti trebuie pentru pc-ul tau.

| Andrey758NX a răspuns:

Poti face un boot scan si acolo iti sterge toate fisierele virusate
Daca nu sti cum s eface cauta pe google