| Yosefin a întrebat:

Stiu engleza la nivel mediu. As dori tare mult sa invat sa vorbesc bine limba engleza.

Astept orce idee ca sa ma pun la punct. Multumec!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuie un profesor cu care sa incepi sa te pregatesti, pentru ca ai nevoie de cineva cu care sa conversezi, sa te poata corecta!
Vezi ca se fac cursuri in fiecare oras!

4 răspunsuri:
| Geac_Paul_2000 a răspuns:

Ai putea sa încerci aplicația Duolingo! pe mine m-a ajutat foarte mult!

| AlexCristi97 a răspuns:

Duolingo dar dupa un nivel cel mai bine incepi sa faci cu un profesor meditatii sau sa iti gasesti pe cineva care stie bine si sa incepi sa vorbesti cu ei.

| userul7200 a răspuns:

Gaseste forumuri, grupuri si site-uri unde se vorbeste limba engleza, cand nu intelegi ceva ori cauti pe Google ori intrebi pe cineva...simplu big grin