| anonim_4396 a întrebat:

Sugerati-mi site-uri in care sa gasesc tablete fara sa aiba nevoie de cartela sim sau tablete fara sa aiba nevoie de cartela sim.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nicio tableta nu are nevoie de cartela neaparat, toate merg si fara, doar ca la alea care au slot de sim ai si posibilitatea sa-i pui un sim cu internet si sa poti intra pe net si acolo unde nu ai wi-fi.

4 răspunsuri:
| Ahatus a răspuns:

Stupid level: gg

| Sarmala a răspuns (pentru Ahatus):

Ce ai?

| Sarmala a răspuns (pentru CuriousStuff):

Ok. Dar daca nu am slot de cartela tot pot folosi wi-fi-ul de la tableta?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Sarmala):

Normal. Slotul de SIM iti ofera doar avantajul ca poti baga sim si poti folosi netul de pe cartela, sa trimiti mesaje si eventual sa faci apeluri telefonice, in rest sunt la fel ca si cele fara sim.