| anonim_4396 a întrebat:

Sunt destul de incepatoare in ceea ce priveste site-urile big grin Si am o intrebare, vreau sa imi fac un site, de fapt, mi l-am facut. Si vreau sa aiba cateva linkuri, care sa duca tot pe o pagina de pe site`ul initial. Paginile unde vreau sa redirectioneze linkurile le-am facut, dar, pe prima pagina, la codul pentru link, ce link pun? Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun. Din moment ce inca le am doar in notepad (paginile), ele inca nu au linkuri, si nu stiu ce sa scriu cand vine partea cu linkul.

Răspuns Câştigător
| jocuri888 a răspuns:

Codul il pui asa < a href="/pagina.html">Titlu pagina< /a>
Fara spatiu intre < a

2 răspunsuri:
| bebe91 a răspuns:

Pai ca sa obti un link este o structura.banuiesc ca ti l-ai facut in html.intra pe lectii in htmlsi de acolo o sa gasesti mai multe lucruri utile si poate raspunsuri si la alte intrebari. daca nu trimite-mi un mesaj.

| madvideo a răspuns:

Daca ne spui in ce program ti l-ai facut poate te putem ajuta. eu iti recomand o platforma wordpress