| kuviCk a întrebat:

Salut tuturor.Azi mi-am facut un site, dar NU STIU CUM SA FAC SAI DAU ACEL LINK? acel nume? de ex eu vreau sa-i dau numele la link,, andreiscafandrul.com/ro" si nu stiu cum si ce trebuie sa fac? vreau sa fac acel link care se pune in bara sus intelegeti voi, eu scriu localhost ca sa ma uit in el dar nu vreau asa... vreau,, andreiscafandrul.com/ro(cum vine el) CINE MA AJUTA? va rog mult mult mult

Răspuns Câştigător
| StilFeminin a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi domeniul inainte. intra pe rotld sau clausweb.

1 răspuns:
| EuNuTu a răspuns:

Trebuie sa cumperi un domeniu.