| CATALINAal a întrebat:

Sunt mai bune tabletele decat laptopurile? daca da, de ce?
Si, ce tableta mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu sincer am laptop Acer, mi se pare mai bun un laptop sincer.
Te pup!

3 răspunsuri:
| portocala19 a răspuns:

Nu sunt mai bune tabletele decat laptopurilelaughingtotusi daca tii la marime, tableta iese in avantaj, dar laptopul iese iarasi in avantaj datorita tastaturii

| rianarebeka a răspuns:

Latopul e mai bun! pe tableta e mult mai greu sa te joci si sunt si mai scumpe bineinteles in cazul in care iti cumperi o tableta buna! Eu am laptop Apple si tableta tot Apple (Ipad 3) dar laptop-ul este mult mai util, tableta este facuta mai mult pentru. aplicatii! Recomand sa-ti cumperi laptop! Pup!

| catalinutzu95 a răspuns:

Sunt mult mai bune laptopurile pentru ca poti face mai multe decat pe o tableta eu iti recomant sa iti laptop de la Acer sau thosiba