| SweetFashion a întrebat:

Tableta sau laptop? Voi ce alegeti?

37 răspunsuri:
| MeJuStMe00 a răspuns:

Într-o asemenea situație am fost pus și eu... Până la urma am găsit soluția: ia-ți un Dell inspiron duo(laptop al cărui ecran se rabatează și se transformă în tabletă) sau o tabletă Allview alldro speed 3 t căreia îi poți atașa o tastatură...Așa le ai pe ambelewinking

| alexselectronics a răspuns:

Laptop

| CrYsStYnNa a răspuns:

Tableta

| razvanelul882 a răspuns:

Laptop

| CloudyAlien a răspuns:

Tableta,e mai noua si mai performanta decat orice tehnologie vazuta pe pamant.

| sadchild123 a răspuns:

Eu aleg laptop. Am tableta si ma cam plictisesc cu ea. Acum as prefera un laptop mai performant, cu procesor de 2.4 cel putin si placa video buna(sunt amatoarea jocurile cum ar fi sims 3, de simulation). Deci, aleg LAPTOPUL.

| Giulieta13 a răspuns:

Laptop