| Maizau a întrebat:

Televizorul meu nu mai merge! Astazi stateam linisted uitandu-ma la TV cand, deodata, ecranul devine gri si bazaie (purici). Am incercat tot felul de chestii sa il fac sa mearga, dar am esuat (am scos si am bagat firele, l-am lasat multe ore si am incercat). Faza e ca, toate celelalte televizoare din casa merg! Ce pot face sa mearga?

2 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Contacteaza un electronist, probabil s-a dus o componenta importanta sau ceva

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ai rezolvat cu televizorul? merge? l ai reparat? Ce problemă avea?