| Maizau a întrebat:

Astazi ma uitam la televizor, si, dintr-o data, ecranul s-a transformat intr-o culoare gri si bazaie! (purici). Toate celelalte televizoare din casa merg, in afara de acesta. Ce pot sa fac? De 7 ore este asa si nimic... Am scos si am bagat totul din nou, fara nici un rezultat! Cine stie cum sa rezolv primeste funda big grin.

1 răspuns:
| niggaplease69 a răspuns:

Trebuie dus la reparat. Nu incerca sa il repari singur pentru ca mai mult ca sigur il vei strica