| Gaby3891 a întrebat:

Știe cineva cum as putea deschide un interfon fără cartela? Este un interfon pam 255 din acela cu cartela mare. Problema e ca am pierdut-o pe a mea si ai mei sunt plecați din țara, administratorul nu il găsesc si ajung seara foarte târziu de la servici. Am înțeles ca ar fi niște coduri, ma interesează se meargă pana săptămana cealaltă când vin. Mulțumesc frumos.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un vecin si roaga-l sa-ti dea o cartela si cu codul de pe ea te duci si faci copie. Altfel n-ai cum sa ghicesti ce cod a pus cel ce l-a instalat.