| Raluca3007 a întrebat:

Buna seara, cartela de la interfon (Electra) nu mai funcționează si e singura pe care o am. Nu este sparta, doar nu se mai deschide usa. Se poate copia chiar dacă e defectă?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

O cheie de interfon se poate copia la cei care fac/copiază chei.
Dacă interfonul este de vină, atunci administratorul blocului trebuie să anunțe firma care a montat interfonul să vină să îl repare.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

E demagnetizata. Daca era sparta mai putea functiona.
Mergi la firma care a facut-o si ceri una noua. Doar firma care a facut-o stie codul.