| MARGARETA199734 a întrebat:

Știe cineva cum se Face live pe Instagram, nu am accea opțiune de Live?

Răspuns Câştigător
| milion055 a răspuns:

Ai incercat să-l actualizezi? Poate asa o sa iti apară.

9 răspunsuri:
| Stefanismyname a răspuns:

Cred ca merge doar pe Iphone, momentan, am o prietena care s-a mutat in Spania si ea are Iphone 6 si a zis ca merge doar pe Iphone

| AsaMaCheama a răspuns:

Fa update la aplicatie daca nici asta nu merge inseamna ca doar pe IOS a iesit functia asta

| Céline7 a răspuns:

Depinde ce fel de telefon ai, merge doar de pe Android si de pe iPhone.

| Anonim1416 a răspuns:

Doar pe ios merge, am un prieten cu iphone si doar lui ii merge, mie nu :"(

| MARGARETA199734 explică (pentru Stefanismyname):

Aam iphone 6s

| MARGARETA199734 explică (pentru AsaMaCheama):

Am iphone 6 s ar trebui saa mearga

| Eva_Catalin_1994 a răspuns:

Live

| Si_Atat_Cristi_1998 a răspuns:

Probabil este posibil doar de la Android 6 in sus.nici eu nu pot, am Android 5.0 pe tel meu si am alt telefon cu Android 6.0 si pe acela functioneaza live-ul

| Florescu_Dani_1994 a răspuns (pentru Si_Atat_Cristi_1998):

Am telefonul cu Android 8 și tot nu merge