| Tyros a întrebat:

Știe cineva daca pot folosi intrebarile din chestionarele auto de pe DRPCIV intr-o aplicație web (mă refer sa nu am mai târziu probleme cu drepturile de autor)? Nu găsesc informații despre licențiere.

2 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Nu știu ce să zic. Nu te risca cu ăștia...

| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca, daca e cazul, o sa primesti un avertisment
insa eu nu m-as risca, as incerca sa obtin un raspuns oficial, dar chiar nu am idee de unde, daca te duci la relatiile lor cu publicul cred ca iti vor spune din prima "nu" doar d'aia, insa poti sa incerci si asta