Tie la ce ti-ar placea sa folosesti o drona?

40 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Ar fi un upgrade ca să pot filma în detaliu de exemplu locuri inaccesibile în drumețiile mele(interiorul peșterilor, situri arheologice situate la înălțimi, etc), dar cum o dronă costă vb aia de nu-ți mai trebuie'... happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa vad in locuri altfel invizibile. De exemplu in curte la Baseisau.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa se duca la scoala in locul meulaughing

| RB26DETT a răspuns:

Imi fac poze la masina din mers tongue

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa-mi urmaresc catelul cand mai pleaca dupa fetehee hee
O seara buna tuturorhappy

| ChrisIwal a răspuns:

Stalking big grin, hehehe, vreau sa stiu ce fac unele persoane cand nu sunt cu ele laughing, da stiu, suna ciudat, dar meh, suntem in 2015, who cares?
A da, si la copiat la teste happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o trimit sa-mi aduca o bere happy

| neutrino a răspuns:

Sa ma uit la vecina atunci cand face plaja in curte, goala, la adapostul zidurilor inalte care ii inconjoara proprietatea.

| kar1GaNNN a răspuns:

Sa urmaresc lumea care ma enerveaza laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns:

As planta o bomba in ea si as trimite-o in casele celor ce au copiat la teste

| MskDesign a răspuns:

Pentru o filmare de la inaltime.

| danutzu96 a răspuns:

Speriat vecinii, distrat pe seama lor...

| drogh a răspuns:

Sa urmaresc masina de inghetata

| LaughingKarima a răspuns:

Copiat la teste, normal!

| andrei1237 a răspuns:

Copiat la teste. happy

| IonutCG90 a răspuns:

Salut TPU, mi-ar place doar că parlamentarii au interzis și acest lucru. Acum cer permisiuni. Lege din 2014. duh.

| Kyılε a răspuns:

La spionat oameni!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Parerea mea e ca o drona ar fi ideala pentru a face un filmulet legat de natura de speciile de plante care sunt foarte rare, un loc unde ai putea filma greu cu altceva in afara de drona care te-at ajuta sa surpirinzi imagini uimitoare, ori un videoclip care sa devina viral gen un nou tip de dans.
Peace.

| Krixxus a răspuns:

Spionaj :3

| BlackArt333 a răspuns:

Sa imi urmaresc motanul... Sta la casa si a disparut... sad

| Exaizo a răspuns:

La a vedea lumea dintr-o perspectiva mai inalta.

| puscahoreangaion a răspuns:

Daca am cunostine in domeniu de ce nu?

| BizSinir a răspuns:

La testul de astazi de la logica la care nu stiu nimic si sigur mai mult de 1 nu iau big grin

| deny2002 a răspuns:

Copiat la teste ☺

| CristianTheBest a răspuns:

Sa spionez vecinii big grin!

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Sa-mi spioneze colegii in timpul textului! @3

| Terminator97 a răspuns:

La spionat oamenii si sa fie bodyguardul meu

| ProblematicUser a răspuns:

Realizarea de filme pentru promovarea unui obiectiv contra cost.

| Entryon a răspuns:

Deja imi place, am una de o saptamana.Pana acum am filmat toate lucrurile din cartier.