Tie la ce ti-ar placea sa folosesti o drona?

40 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Spionaj :3

| deny2002 a răspuns:

Copiat la teste ☺

| DeliaDelyDede a răspuns:

Copiat la teste.

| FBtrust a răspuns:

Mi-ar placea sa folosesc o drona pentru a urmari o persoana dupa ce m-am certat cu ea laughing

| Entryon a răspuns:

Deja imi place, am una de o saptamana.Pana acum am filmat toate lucrurile din cartier.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut TPU, mi-ar place doar că parlamentarii au interzis și acest lucru. Acum cer permisiuni. Lege din 2014. duh.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Parerea mea e ca o drona ar fi ideala pentru a face un filmulet legat de natura de speciile de plante care sunt foarte rare, un loc unde ai putea filma greu cu altceva in afara de drona care te-at ajuta sa surpirinzi imagini uimitoare, ori un videoclip care sa devina viral gen un nou tip de dans.
Peace.

| cherry127 a răspuns:

Sa se duca la scoala in locul meu

| BlackArt333 a răspuns:

Sa imi urmaresc motanul... Sta la casa si a disparut... sad

| x25x a răspuns:

Eu folosesc deja una.recomand