| roby223 a întrebat:

Știți vreo aplicație pentru telefon ce GPS sau google maps dar care sa funcționeze fără internet?

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Sygic.

4 răspunsuri:
| xutza a răspuns:

IGO Primo dar nu stiu daca este gratuita.

Bula
| Bula a răspuns:

Aplicatie care sa-ti identifice locatia pe baza de GPS are nevoie de intreaga harta detailata a lunii, dar cel putin a tarii unde s-o folosesti.

O asemenea harta presupune fisiere uriase de date, care deseori greu incap si pe un calculator sau aparat GPS (in functie de rezolutia hartilor pot fi chiar si de zeci- sau chiar sute de Gb).

Ca urmare, chiar daca gasesti ceva aplicatii de localizare si harti, fara conexiune de internet, acestia vor fi greu de inghesuit intr-un telefon sau vor avea exactitate foarte scazuta.

| Cebotari_Danny_1988 a răspuns:

Maps.me

| wpetterssone a răspuns:

Recomand GPS Navigation.