| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU-asi! happy

Stiti vreo aplicatie care sa te localizeze gen Google Maps si sa-ti arate/ recomande TOATE obiectivele turistice din imediata apropiere?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Google Maps.

| Yuoia a răspuns:

Excat Google maps.
Dar, TOATE, numai daca proprietarul le-a inscris in Google maps. Ala nu se actualizeaza asa din senin.

| sweetys a răspuns:

Framey, este o aplicatie destul de ok. Iti arata si obiectivele turistice, dar si locurile de luat masa, gen restaurante sau baruri.

| trophin a răspuns:

Daca folosesti google maps de ce mai intrebi?
ios, android? Apple store, play store

| explorandromania a răspuns:

Eu folosesc Google Maps si de regula mai dau cate un search pe Google. Sunt o multime de bloguri de calatorii, unde gasesti obiective turistice si informatii despre programul de vizitare, cum se ajunge la ele etc.

De exemplu eu scriu pe blogul explorandromania.blog dar sunt multi altii care scriu articole ghid din anumite zone. Concedii reusite!