| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am cumparat microSD card 16GB KINGSTON pentru tableta. Dar cand am bagat-o in tableta, a vazut-o dar nu mai intrebat daca vreau internal sau external storage. De ce?

tableta: http://i.cubeupload.com/Oldhij.png

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Si la mine a fost la fel insa in meniul tabletei gasesti si acest mediu de stocare langa cel al tabletei si acolo scrie: stocare interna: ex. 2GB; stocare externa: 16 GB si tu copiezi ce te intereseaza pe microSD-ul de 16 GB! Numai bine!