| Băă_Miruu_1994 a întrebat:

Bună am o tableta Smailo Web Energy 7 Android si am bagat jocuri pe ea de pe Google Play am bagat pe ea TEmple run 2. Subway Surfers. etc. Aveam un card SD toate sunt pe el si sunt si pe tableta. :p Si intr-o zii am intrat in meniu la ea si n-am mai gasit nimic adica Google Play-ul nu il gasesc. Youtube-ul cand incerc sa fac poze imi zice sa inserez un card SD cu toate ca am unul in ea. Incerc sa intru in galerie imi zice : No external storage avaiable. crying Si nu pot vedea poze. Acum vreau sa o resetez si nu stiu cum crying cand nu aveam card SD mi-se reseta intr-una si acum mi-am bagat unul si nu se mai reseteaza si cum v-am zis nu gasesc in meniu jumatate din aplicatiile care le avea crying Acum vreau sa o resetez poate merge si nu stiu cum crying Deci cine ma poate ajuta? (sa o resetez) Dau funda raspunsului ce m-a ajutat :*:*:*: Multumesc! E foarte URGENT crying(sadsadsadsadsadsad: Vă rog mai repede crying

2 răspunsuri:
| Băă_Miruu_1994 explică:

Vă rog nu stiu ce sa mai fac sunt disperată cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying!

| COkOS a răspuns:

Am aceeasi problema dar acu nu am mai folosito o perioada lunga de timp si nu mai porntestestraight facesad