| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU, am dat comanda la o pereche de ochelari vr de pe eMAG si trebuia sa ajunga in perioada 26.01 27.01 dar nu a ajuns, nici mesaj nu am primit, o sa vina comanda?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca va veni mai mult ca sigur. Curierul e de vina... Eu am asteptat odata 1 saptamana happy

| IoanaIonuca a răspuns:

O sa vina, cei de la Emag sunt seriosi. Daca nu ajunge astazi, luni mai mult ca sigur.

| XxXsTyLLeXxX explică:

Multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vine cu fan curier ai de asteptat, ăstia se misca greuuuu au multe comenzi si dureaza cîteva zile chiar o saptamana pana ti l aduce.

| Evolution a răspuns:

Suni la eMAG, la relatii cu clientii si le spui problema. Simplu