| sweetys a întrebat:

Am dat comanda la eMAG si i-am dat sa vina in showroom si azi am primit mesaj sa ma duc sa imi ridic comanda. Are ceva daca nu o ridic azi si merg maine?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Nu are nimic daca te duci maine. Oricum, ti-au scris in mesaj aia de la eMag intervalul de timp in care poti sa-ti ridici comanda happy

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu are nimic.Ai un termen de vreo 3 zile in care poți sa ridici acea comanda.

| RAY a răspuns:

72 de ore, dar si eu am mers a doua zi nu s-a intamplat nimic, dar de ce nu a mai venit la tine ca e inclus in pret, profita de asta
https://www.emag.ro/......l-cumparat