| puNkyzthu a întrebat:

TPU! am o problema., am mutat un fisier al meu intr-un fisier al windows`ului din greseala si acum nu pot sa-l mut, sa-l copiez si sa intru in el. Folderul windows`ului se numeste asa "dec0f88d9c553e4bc2046d9792f452"... imi da o eroare cand intru in el. si cand vreau sa-l copiez undeva tot o eroare imi da... Ajutati`ma pls

1 răspuns:
| tteo92 a răspuns:

Ca sa inteleg, Fisieru' tau l-ai mutat in folderu' de la windows numit "dec0f88d9c553e4bc2046d9792f452"? Extragel cu winrar, dai click dreapta si si "add to archive" intri in arhiva si iti cauti fiesieru, il scot, si gata.