| TheRCM24 a întrebat:

Am o problema cu Fifa 2012!
Intru in joc merge totul bine, pot si juca meciuri dar cand vreau sa caut jucatori ca sa-i transfer imi iese din joc, iar in folderul cu fifa imi apare cate 1 fisier FIFACrashDump_CL942004 de fiecare daca cand imi iese din joc!
Va rog sa ma ajutati.
Ce pot face?

1 răspuns:
| MaimoSH a răspuns:

Pff...Încearcă să dai restart la calculator. Dacă ai jocul original e o problemă că ai codul ăla care merge băgat numai o dată.Eu am originalul și nu mi s-a instalat corect. Dacă nu ai originalul dezinstalează-l și bagă-l la loc.
P.S.cu ce echipă joci?happy