| shelly a întrebat:

SAlut! AM o problema mare de tot. Din greseala mi-am sters folderul cleo 3 din gta san andreas (original) si cand vreau sa intru in joc imi da eroare si vreau sa stiu daca se poate descarca acest folder "cleo3"de pe net daca da dati0mi va rog un link >FUNDA

2 răspunsuri:
| Marius998 a răspuns:

Daca l-ai bagat in cos si nu l-ai sters il poti lua inapoi dai pe fisier si dai restore si apoi dai ok

| shelly explică:

Eu i-am dat delete din greseala nu l-am dat la cos dar stii cum se poate recupera?