| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am si eu urmatoarea problema. Vreau sa fac un stick USB bootabil cu Windows xp x64 si de fiecare data cand faceam un windows bootabil pe stick de exemplu windows 7 foloseam Rufus. Insa acum nu merge sa pun windows-ul acesta (xp) pe USB cu Rufus, imi da o eroare. Stie cineva alta metoda sa fac stick-ul bootabil cu Windows xp x64?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

N-ai pentru ce!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca un alt windows dar sa fie in format iso apoi incearca din nou! Bafta!

| UserDeTpu explică (pentru lpavel):

Am rezolvat deja, mersi oricum!