| supermari10 a întrebat:

TPU cand filmez cu bandicam/fraps sau altele am drop frame-uri...mi se misca foarte urat in lag. sacadat nu stiu ce sa-i fac si cand opresc filmare merge perfect.ce a`s putea face? pana acum mi-a mers bine la filmari si chestii dar mi-am facut windows-ul si nu stiu ce are! FUNDA

2 răspunsuri:
| AndreiMihaita23 a răspuns:

Eu zic sa upgradezi la windows 10 pentru ca aplicația xbox Îți permite să filmezi jocuri în FullHD și nu ai deloc probleme cu frame drop și nu ai nevoie de bandicam sau fraps

| WrestlingFan01 a răspuns:

Get Free Riot Points Codes for League of Legends at http://riotpointsgenerator.net