| AndreiAndreiAndrei1 a întrebat:

Buna TPU am un canal de youtube si nu stiu cu ce sa filmez adica:

Vreau sa nu provoace lag la joc si sa nu filmeze limitat cum face fraps(30 sec) si bandicam(10 min) sau altele sa filmeze pana cand opresc filmarea. Si important sa nu fie trial pentru ca vreau sa filmez cu el mai mult timp (cred).

Asa ca HELP ME daca stii un program care sa indeplineasca ce am zis.
PS: Funda pentru cel mai bun raspuns ( program)

Răspuns Câştigător
| Valy800 a răspuns:

Pai nu se poate sa nu creeze lag asa face iti ia din frame-uri iar filmeaza cu fraps cracked uite un video de unde sa inveti cum sa filmezi mai mult de 30 sec http://www.youtube.com/watch?v=udc_fT1lRa0 apropo da canalul de youtube;)

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, eu iti recomand Action full Version, nu vei ramane dezamagit de acest program.