| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, deci am incercat sa filmez cu Bandicam si Fraps dar la ambele imi merge jocul sacadat cand filmez. Acum vreo 2 sapt inainte sa imi reformatez pcul imi mergea perfect in timpul filmarii nu stiu ce sa mai fac...mentionez ca jocurile imi merg perfect fara sa filmez si imi merge sacadat cand filmez la orice joc de exp imi merge sacadat si cand filmez dead space si cand filmez de exp fifa 07 deci nu e de la pc e de la programele de filmat.

4 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Inainte de ati reformata pc-ul ai filmat aceleasi jocuri s-au altele?

| Dinamovistul101 explică (pentru TeddyPaul):

Aceleasi.

| TeddyPaul a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Hmmm thinking si tot acelasi windows l-ai reinstalat?

| Dinamovistul101 explică (pentru TeddyPaul):

Da, win7 l-am avut si il am si acum...