| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU, mi-am cumparat o pereche de ochelari vr de pe eMAG si as vrea sa stiu de ce nu pot juca jocuri pe pc cu ei, am folosit aplicatia trinus, nici pe Youtube nu pot vedea video 360

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu ochelari aia vezi video daca bagi un telefon gen Samsung s5, s6, ca sa te joci de pe pc ai nevoie o placa de ultima generatie plus cpu, ram etc

ce vr ai cumparat?

| XxXsTyLLeXxX explică (pentru RAY):

Ochelari vr omega vr3d

| Sn4k3 a răspuns:

Vezi la caracteristici generale la ochelari pe eMag si uita-te la device compatibil sa vezi daca e compatibil si cu pc, dar cred ca sunt compatibili numai cu smartphone.

| RAY a răspuns (pentru XxXsTyLLeXxX):

In ala bagi telefonul, pentru pc e mult mai scump