| iAmHappyCoZ a întrebat:

Am cumparat o pereche de ochelari de soare, iar pe lentila au lipita o eticheta. As vrea sa stiu, cum o pot indeparta fara sa ramana urme pe lentila?

Răspuns Câştigător
| JUSTaRetard a răspuns:

Poti sa umezesti eticheta, sa o indepartezi cu ceva ascutit (ungie, cutit, etc.) sau pur si simplu sa o dai jos cu mana si lentil sa o cureti cu servetele umede pentru ochelari. Mult success laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| acnaib20 a răspuns:

Daca nu ai incercat sa o dezlipesti nu ai de unde sa stii daca vor ramane urmewinking, Dezlipeste-o incet cu manawinking