| Madayna a întrebat:

Trebuie sa deschid un fisier rar si nu merge, am instalat deja Adobe Reader si Microsoft Word Viewer si nu merge, ce program imi trebuie sa-l pot deschide?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Instaleaza winrar de aici: http://download.cnet.com/......07677.html

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Winrar

| NoName45870679 a răspuns:

Power ISO

| Buza021 a răspuns:

Http://www.potisisingur.ro/cu-ce-program-deschid-fisierele-tip-rar/ Aici vei gasi programele, adresa lor de descarcare si o explicatie referitoare a fisierelor tip.rar. Bafta!

| EmoPikaChu666 a răspuns:

Winrar este cel mai des folosit

| sorindreamer a răspuns:

7zip e un arhivator open source, dezarhiveaza orice si nu trebuie crack-uit (exista alternative free pentru. orice soft licentiat. un crack este periculos