| Ioscaa1 a întrebat:

Un antivirus bun si gratis?

Răspuns Câştigător
| TheWomanCat a răspuns:

Acesta este topul meu al celor mai bune aplicatii antivirus si malware:
1:CM Securiry Antivirus Gratuit, este cu adevarat cel mai bun sistem antivirus gratuit.Si eu l-am incercat si te scapa repede si eficient de toti virusii nedoriti.
2:Clean Master Phone Boost este una dintre cele mai cunoscute aplicatii antivirus.
3: 360 Security este cea mai folositoare aplicatie antivirus de pe magazin play.
4big grinU Speed Boost & Antivirus.
5:Mobily Security & Antivirus.
6:AMC Security-Antivirus Boost.
7:Antivirus Security-Free.
8:Antivirus Dr Web Light.
9:CM Security for 86.
10:CY Security Antivirus Cleaner.
Aici sunt aplicatiile mele preferate antivirus.Toate sunt bune si eficiente asa ca incearca.O zi placuta!

2 răspunsuri:
| senrogas a răspuns:

AVG antivirus free. Il fosesc de 7 ani si nu am avut nici o problema cu el

| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Eu iti recomand Avast, Avira, Norton.
Eu folosesc avast de cand am pc-ul.
Nu am nici o problema in potriva malware.