| vali54 a întrebat:

Salut, Exista un antivirus gratis da sa fie si bun?

6 răspunsuri:
| aditzuca a răspuns:

Pai free si bun este numai Microsoft Security Essentials

| manolo a răspuns:

Normal că există. Mai toate firmele producătoare de antivirus au şi variante free şi variante cu plată. Poţi încerca Panda cloud antivirus(free şi necesită o conexiune permanentă la net), avast free, avira free... Baftă!

| orang23 a răspuns:

Cel mai bun avg internet security 2012

| Smartulet a răspuns:

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Eu folosesc Avira si ti-l recomand.