| All4QuestionS a întrebat:

Un laptop de 3000, cel mult 3500-3600 lei, sa fie bun si de gaming dar si pentru office cpeoiecte scolare etc., mulţumesc, si cu un link, thx

6 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Intra pe PCGarage si gasesti tot ceea ce vrei. Daca doresti informatii suplimentare in legatura cu anumite produse, trimite un mail la baietii de acolo sau suna si te vor ajuta sa gasesti ceea ce vrei tu.

| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DNWSQ7BBM/

asta clar nu te va dezamagi

| Superior a răspuns:

Salut daca nu ai nevoie de portabilitate iti recomand desktop, performantele fiind clar mai mari spre deosebire de un laptop. Insa... daca nu ai asa : https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3158226/ aceste modele venind de la firme de calitate.

| DumitruS a răspuns:

Incearca aici poate gasesti ceva pe gustul tau, evomagul deruleaza reduceri: http://bit.ly/2GIwbi9.

| marian37 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......cklit-2yr/
Duce orice pe High in jur de 60 fps. Zic sa strangi bani pentru asta. 1060 e mult peste 1050ti