| LionelMessi10 a întrebat:

Unde gasesc %appdata% la Windows 8?

4 răspunsuri:
| Anticarul a răspuns:

Uite calea catre folder, dar mai intai trebui sa il faci vizibil deoarece este ascuns de windows.

c:\Users\\AppData\

| CinevaNou a răspuns:

Scrie %appdata% in windows explorer la path(unde iti apare folderul in care esti) si te duce automat acolo straight face

| al3xander a răspuns:

Folder-ul este ascuns, se afla in C:\Users\\AppData
iti recomand o alternativa la explorer-ul de la windows care te ajuta sa vizualizezi folderele si fisierele ascunse (poti face si la explorer dar e recomandat sa nu) http://www.freecommander.com/fc_downl_en.htm

| LionelMessi10 explică:

Rezolvat, am mers in C:/Users si am dat search cu ''AppData''. Multumesc de raspunsuri.