| UnNumeScurt a întrebat:

Unde gasesc modelul de baterie pentru laptopul Asus. Pe baterie scrie Asus Li-Ion Battery Pack a32-N61... apoi scrie Rating :+10.8 V ---- 4400 mAh, 48 Wh. As vrea sa o cumpar din Romania din alte tari nu stiu cum e cu livrarea si cred ca sunt scumpe..

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DFY50YBBM/
Ai tot ce-ți trebuie. Bafta!

2 răspunsuri:
| UnNumeScurt explică (pentru GPA):

Mersii mult

| missfatadelatara a răspuns:

Trebuie sa găsești un cod de bare cu niște cifre și litere sub el.

Eu m-am cautat la laptop în România dar nu am găsit sad

Prețul depinde de model, la care se adaugă și livrarea. Dar poate pe la un magazin poate face rost, depinde de vânzători.